Про розвиток і менеджмент персоналу

Володимир Сацик належить до ТОП-освітян. Його викладацькі, дослідницькі, методичні якості, інтелектуальна та людська щедрість, працьовитість та результативність – приклад для багатьох, у тому числі для мене особисто. Володя – окраса і перлина будь-якого середовища чи проекту, в якому перебуває та бере участь, його присутність в організації тільки додає до її капіталу.

Володя прийняв рішення піти з КНЕУ. Звісно, в добру путь! Проте мені особисто псує цю новину розуміння однієї речі. Що, одержавши повідомлення про звільнення, мій рідний університет не спробував запропонувати моєму колезі і навряд чи запропонує йому щось, якісь умови, можливості, якийсь статус чи ще щось, щоб один із його ТОП-викладачів залишився усередині КНЕУ, а не пішов за його межі.

Дуже хочу тут помилитися і ближчим часом дізнатися про те, що КНЕУ тримає марку кращого українського університету, не лише розповідає своїм студентам про кращі управлінські та кадрові практики, а й втілює їх у життя – і дістане домовленість про те, щоб середовище КНЕУ та один з його найяскравіших представників і надалі рухалися разом, а не окремо) Це буде добрий крок до розбудови КНЕУ як справжньої сучасної інституції, про що часто каже і до чого доклав значних зусиль пан Володимир!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.