Книгарня “Є” відмовляється пояснити можливу небезпеку!

Звертався до книгарні “Є” з приводу наступного, книгарня мовчить!

На першому поверсі мого будинку (Київ, бул. Лесі Українки 24) розташована книгарня “Є”. Кілька днів тому на дверях мого під’їзду з’явилось оголошення, відповідно до якого книгарня робить небезпечну річ (див. фото).

Якщо коротко, то книгарня збирається здати частину свого приміщення у суборенду магазинові “Молоко від фермера” із встановленням енергоємного пекарського устаткування, без розробки необхідного проекту та одержання необхідних дозволів.

У моєму будинку не можна встановлювати нове енергоємне обладнання! Через нестачу напруги в електричній мережі і так майже кожного тижня у кількох під’їздах, включно з моїм, зупиняються ліфти. Нові кабелі до будинку не підводять. Будинок не має “зайвої” електрики для такого обладнання.

Крім того, наприкінці минулого року окремі київські магазини “Молоко від фермера” були підпалені невідомими. Поки причини підпалів не встановлено, а виконавців не затримано, поява нової точки цієї мережі – це ризик підпалу приміщення.

Книгарня “Є” не відповідає на звернення і питання з цього приводу. Вчора о 17 годині (у робочий час) книгарню було зачинено, усередині приміщення видно підготовку до перепланування (фото).

Прошу і вимагаю від книгарні “Є” та мережі “Молоко від фермера”:

  • пояснень, що відбувається?
  • недопущення встановлення енергоємного обладнання у моєму будинку, яке живитиметься від наявної мережі
  • дотримання вимог законодавства про безпеку, одержання необхідних дозволів

Прошу поширень від друзів, читачів, видавців і партнерів книгарні “Є”!

Книгарня Є. Київ, бул. Лесі Українки 24. 14.01.2020 р., 17 година. Шафи з книжками зсунуто вбік
Книгарня Є. Київ, бул. Лесі Українки 24. 14.01.2020 р., 17 година. Тут були шафи з книжками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *