Першого вересня згадалось про НАЗЯВО

Новий склад НАЗЯВО продемонстрував вже три неподобства:

1. На роль експертів з акредитації освітніх програм, окрім студентів, відбирали виключно викладачів, а не можливих експертів, які не працюють на викладацькій посаді

2. Академічний плагіат в академічному доробку двох членів НАЗЯВО (це моє оціночне судження) названо неплагіатом. Микита Євстіфеєв написав окрему думку. Блискучий текст!

3. До галузевої експертної ради з журналістики обрано особу, добре відому спільноті підтримкою захисту багатьох дисертацій з академічним плагіатом

Колеги, декого з нас запрошували до участі у створенні громадської ради НАЗЯВО. Я для себе вважаю цей крок передчасним з огляду на невтішну, на мою думку, тенденцію. Як вважаєте ви?


Апдейт від 24 листопада 2019:

4. Я не помітив раніше, але 1 жовтня НАЗЯВО виключило зі складу ГЕР осіб з небездоганною репутацією щодо доброчесності (див. п. 3 вище).

5. Із сайту НАЗЯВО чомусь зникли прямі посилання на аналіз доробку двох членів НАЗЯВО і окрему думку Микити Євстіфеєва (п. 2). Для збереження майбутнього доступу до цих матеріалів дублюю їх тут: рішення комісії і окрема думка пана Микити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.